ORDAINTZEKO EMANALDIAK | ACTIVIDADES DE PAGO
Irailak 2 de septiembre (Eguna/Día)
Sala Patio Aretoa - Tabakalera (20:00 - 00:00)
- 20:00 Kiki Hitomi (Live, Japonia / Japón)
- 21:00 Islam Chipsy & EEK (Live, Egipto)
- 22:30 SKIP&DIE (Live, Hegoafrika / Holanda – Sudáfrica / Holanda)
Gastuak ez barneraturik / Gastos no incluidos
Irailak 2 de septiembre (Gaua/Noche)
Sala Gazteszena Aretoa (00:00 - 06:00)
Areto Nagusia/Sala Grande
- 00:00 Reisa (Live, EH)
- 01:00 Nightmares on Wax (DJ set, UK)
- 03:15 Session Victim (Live, Alemania)
- 04:30 Daniel Haaksman (DJ set, Alemania)
Areto Txikia/Sala Pequeña
- 00:00 Manci (DJ set, EH)
- 01:30 Ope Loeb / Alvva (Oreka) (DJ set, EH)
- 03:00 PIEK (DJ set, EH)
- 04:30 Keep_A & Balza (DJ set, EH)
Gastuak ez barneraturik / Gastos no incluidos
DOANEKO EMANALDIAK / ACTIVIDADES GRATUITAS
Irailak 1 de septiembre
Ostirala | Viernes
Nestor Basterretxea Plaza
- 15:00 Gara Pemaulk & Zuaitz (Erresistentzia Taldea) (DJ set)
- 16:30 Eguzkiaren Semea & Friends (Molotoff Irratia) (Live mix)
- 18:00 Frances Be (DJ set)
- 19:00 Nathan Joy (Heroin) (DJ set)
- 20:00 Galiano (ID) (DJ set)
Tabakalera
- Erakusketa digitala eta bisuala NANA Galerian / Exposición visual digital en Galería NANA (Jaime de los Ríos) (egun guztia / todo el día)
- 19:00 Sala Z Aretoa:
- Lafidki (Camboya) / Live + VJ
- 20:00 Zinema / Cine:
- «Stations of the elevated», Manfred Kirchheimer, EUA, 1981, 45’ (Sarrera/Entrada: 3,50€)
- 21:00 Sala Patio Aretoa:
- 21:00 Pelax & Telmo T. (Live)
- 22:15 Amsia (Live)
- 23:00 Reykjavik606 + Inesfera (Live)
Klubak/Clubes (00:00h)
- Le Bukowski: Aranya & Maikol (DJ set)
- La Farándula: Disco Bambinos (DJ set)
- El Andén Café Teatro: Joke De Vriese + Efecto Secundario & MJPQ (Erresistentzia Taldea) (DJ set)
Irailak 2 de Septiembre
Larunbata | Sábado
Nestor Basterretxea Plaza
- 13:00 The Beltza Vermú Sessions / DJ Artie Escolar (DJ set)
- 15:00 Syr (DJ set)
- 16:00 Telmo Trenor (DJ set)
- 17:00 Mad Muasel (Live)
- 18:30 Las Marines (DJ set)
- 20:00 Blami MC (DJ set)
Tabakalera
- Erakusketa digitala eta bisuala NANA Galerian / Exposición visual digital en Galería NANA (Jaime de los Ríos) (egun guztia / todo el día)
- 12:00 Taller Hirikilabs lantegia
- Modulazioa / Modulación
- 16:00 Sala Z Aretoa
- Miguel A. García (EH, Live)
- 17:00 Kutxa Kultur Kluba
- Boris Divider & Arcanoid (Drunkat Experience) (Masterclass + Elektronika bisualeko emanaldia / Actuación de electrónica visual)
- 18:00 Lantegi Aretoa / Sala Taller:
- Mattin (EH, Live + Performance)
- 19:00 Sala Z Aretoa
- Lehior (EH, Live)
- 20:00 Zinema / Cine:
- «The Revolution Won’t Be Televised», Rama Thiaw, Senegal, 2016, 110’ (Sarrera/Entrada: 3,50€)
Workshops / Performances / Visuals / Food Trucks / Etc.
Ekimen paraleloak (laster info gehiago) | Actividades paralelas (pronto más información).